Gràcies a tothom qui ha format part del club alguna vegada

Hola bones!

Tinc la sort o la desgràcia d’escriure sobre algunes persones que conec bé, i d’altres no tan bé, però sé una mica el vagatge que han tingut per aquest el nostre club, i nomès tenia la intenció d’agraïr-los-hi tot el que han fet per a que a dia d’avui el nostre club després de 14 anys encara continui viu, viu i ben viu.

Gràcies Ricart, gràcies Andreu,  Jordi, Tere…..

En nom de tot el Club Escacs Balàfia volem agraïr a tothom qui ha fet possible que aquest projecte continui endavant, així com a tots els socis fundadors, gràcies Andreu, gràcies a tothom que inclús avui en dia (potser una mica a l’ombra) fa possible que continuem amb el mateix esperit amb el que vam començar, Ricart  ^_* 

Gràcies a tothom qui ha format part de les juntes, que ha invertit el seu temps en aquest meravellós projecte, que s’han trencat el cap per a administrar el club de la millor manera possible, Jose, Pep, Miquel, Jorgina...

Gràcies a tots els jugadors que han passat pel nostre club, encara que ja no sigueu amb nosaltres us tenim un bon record, Antònio, Dani, Dorin, Armand, Xavi, Jesús, Emili, Àngel, Javi, Marc, Genís… en realitat no acabaríem mai amb els noms, prego em disculpeu . Gràcies per portar-nos la vostra alegria, la vostra  sang, les ganes de fer coses, de competir, de fer club, us estarem sempre agraïts i us portarem  sempre al cor.

Ara vé lo pitjor…

Em dic César, vaig començar a jugar ben jovenet però durant molt de temps vaig estar sense fer-ho, coses de la joventut com suposo que li haurà passat a moltíssims jugadors, ex-jugadors, allà on es vulgui col.locar cadascú.

M’haveu tractat sempre molt i molt bé, i desde el principi aquest tracte familiar que heu tingut envers a mi ha estat una de les millors experiències de la meva vida, em vau acceptar  com un més i va ser excepcional, de seguida poc a poc m’he anat integrant al vostre projecte que ha tingut daltabaixos com totes les coses a la vida, i avui dia veient una part del recorregut, no me’n penedeixo gens, tot just al contrari.

Gràcies perquè per a mi que he passat moments força durs haveu estat un recolzament fantàstic, moltes gràcies, us estaré agraït tota la vida. Més enllà del tauler, on sempre he sigut un patata, ho continuo sent i sempre ho seré, espero  seguir compartint “patatades” amb vosaltres perquè són una de les coses que em fan feliç a la vida. Us estimo!😍😍😍😍😍😚😚🌹🌹🌹

No gaires més coses a dir o potser sí, però millor en algun altre post.

Postdata: Si algú vol enviar algun text perquè sigui publicat en aquesta secció, nomès haveu de fer-nos ho arribar, podeu picar a la secció Contacte i ja ho concretarem

Fins aviat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *